Menu
Alışveriş Sepetiniz

Bugüne Özel Sürpriz Fırsat!

150TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Sulama Kapları

Sulama Kapları

Çimlerinizin, bahçenizdeki ürünlerin ve çiçeklerinizin büyümesi ve canlılığın koruması için suya ihtiyaç vardır ve belirli aralıklarla sulamamız gerekmektedir. İbrik ve sulama kapları bahçenizi ve çiçeklerinizi sulamak için kullanımı en kolay ve en pratik araçlardan biridir.

Sulama Kapları Modelleri

Sulama kapları farklı renklerde, desenlerde ve modellerde olabilmektedir. Sulama ibriği de denilen bidon benzeri bu kaplarla çiçeklerinizi, bahçe ürünlerinizi ve bitkilerinizi kök kısımlarından sulayabilirsiniz. Geniş yapıları ile fazlaca aldığı suyu ve uzun boruları ile istediğiniz noktaya iletmenizi sağlayacaktır.

Sulama Kapları Çeşitleri

Her renkten sulama kapları bidon şeklinde olduğu gibi sürahi şeklinde olup su dökme uzantısına sahip olan çeşitleri de vardır. Kova şeklindeki sulama kapları da oldukça rağbet görmektedir. Metal sulama kapları sağlamlığıyla ve uzun ömürlü oluşuyla dikkat çekmektedir. Plastik sulama kapları hafif yapıları ve sağlam malzemeleri ile tercih edilmektedir.

Sulama Kapları Fiyatları

Sulama kapları fiyatları uygun ürünlerdir. Sizlere  sulama kaplarını piyasanın oldukça altındaki fiyatlarla sunuyoruz. Ucuz sulama kaplarına sitemizden tek tıkla sipariş vererek anında sahip olabilirsiniz. Siparişleriniz 1 ile 3 gün içinde kargoya teslim edilmektedir.. Belirtilmiş olan sepet tutarına ulaştığınızda ürünleriniz ücretsiz kargo fırsatınızla gönderilir. Kredi kartı ve havale-EFT ile ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Her tür ve çeşitten sulama kaplarına enucuzexpress.com aracılığı ile ulaşabilir, güvenli ve hızlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Marka: Poliwork Ürün Modeli: ID1460
ÖzelliklerPolipropilen plastikten imal edilmiş olup UV koruması sayesinde güneşten zarar görmez.Uzun burnu sayesinde dar alanlarıda sulama imkanı sağlarÜst üste saklanabilir, istiflenebilir yapıdadır. 120 ml hacme sahiptir.Kolay temizlenirÜrüne çiçek, eldiven, toprak gibi aksesuarlar DAHİL DEĞİLDİR..
3,90TL
Marka: Poliwork Ürün Modeli: ID1436
ÖzelliklerPolipropilen plastikten imal edilmiş olup UV koruması sayesinde güneşten zarar görmez.Uzun burnu sayesinde dar alanlarıda sulama imkanı sağlarÜst üste saklanabilir, istiflenebilir yapıdadır. 1,5 litre hacme sahiptir.Kolay temizlenirÜrüne çiçek, eldiven, toprak gibi aksesuarlar DAHİL DEĞİL..
7,50TL
Marka: Serinova Ürün Modeli: ID0162
ÖzelliklerPolipropilen plastikten imal edilmiş olup UV koruması sayesinde güneşten zarar görmez.Süzgeçlidir, su damla şeklinde akarak bitkilere zarar vermez. 6 Litre hacme sahiptir.Kolay temizlenirÜrüne çiçek, eldiven, toprak gibi aksesuarlar DAHİL DEĞİLDİR. Teknik DetaylarÜrün MarkasıSerinova..
24,50TL
Marka: Serinova Ürün Modeli: ID0161
ÖzelliklerPolipropilen plastikten imal edilmiş olup UV koruması sayesinde güneşten zarar görmez.Süzgeçlidir, su damla şeklinde akarak bitkilere zarar vermez. 10 Litre hacme sahiptir.Kolay temizlenirÜrüne çiçek, eldiven, toprak gibi aksesuarlar DAHİL DEĞİLDİR. Teknik DetaylarÜrün MarkasıSerinov..
29,50TL
Marka: Serinova Ürün Modeli: ID0160
ÖzelliklerPolipropilen plastikten imal edilmiş olup UV koruması sayesinde güneşten zarar görmez.Uzun burnu sayesinde dar alanlarıda sulama imkanı sağlarÜst üste saklanabilir, istiflenebilir yapıdadır. 1 Litre hacme sahiptir.Kolay temizlenirÜrüne çiçek, eldiven, toprak gibi aksesuarlar DAHİL DEĞİLDİ..
9,75TL
Marka: Serinova Ürün Modeli: ID0159
ÖzelliklerPolipropilen plastikten imal edilmiş olup UV koruması sayesinde güneşten zarar görmez.Uzun burnu sayesinde dar alanlarıda sulama imkanı sağlarÜst üste saklanabilir, istiflenebilir yapıdadır. 2 Litre hacme sahiptir.Kolay temizlenirÜrüne çiçek, eldiven, toprak gibi aksesuarlar DAHİL DEĞİLDİ..
12,75TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)