Menu
Alışveriş Sepetiniz

Bugüne Özel Sürpriz Fırsat!

150TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Çetin Plastik

Marka: Çetin Plastik Ürün Modeli: ID1308
ÖzelliklerGövde kromdan, kapak kısmı ise plastikten imal edilmiştir.Sallanır kapaklı yapısı ile çöp kutusuna elinizi değdirmeden direk çöpe atabilirsiniz.Poşet yardımıyla kullanmaya uygundur.3 litre hacme sahiptir.Kapağı sayesinde pis kokuyu önler.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. ..
92,50TL 115,00TL
Marka: Çetin Plastik Ürün Modeli: ID1289
Özellikler1. sınıf çelikten imal edilmiştir.Kırılmalara, çizilmelere, sararmalara karşı dayanıklıdır.Sallanır kapaklı yapısı ile çöp kutusuna elinizi değdirmeden direk çöpe atabilirsiniz.Poşet yardımıyla kullanmaya uygundur.11 litre hacme sahiptir.Kapağı sayesinde pis kokuyu önler.Dayanıklı yapısıyl..
125,00TL
Marka: Çetin Plastik Ürün Modeli: ID1290
Özelliklerçelikten imal edilmiştir.Kırılmalara, çizilmelere, sararmalara karşı dayanıklıdır.Sallanır kapaklı yapısı ile çöp kutusuna elinizi değdirmeden direk çöpe atabilirsiniz.Poşet yardımıyla kullanmaya uygundur.16 litre hacme sahiptir.Kapağı sayesinde pis kokuyu önler.Dayanıklı yapısıyla uzun sü..
145,00TL
Marka: Çetin Plastik Ürün Modeli: ID1291
Özellikler1. sınıf çelikten imal edilmiştir.Kırılmalara, çizilmelere, sararmalara karşı dayanıklıdır.Sallanır kapaklı yapısı ile çöp kutusuna elinizi değdirmeden direk çöpe atabilirsiniz.Poşet yardımıyla kullanmaya uygundur.25 litre hacme sahiptir.Kapağı sayesinde pis kokuyu önler.Dayanıklı yapısıyl..
155,00TL
Marka: Çetin Plastik Ürün Modeli: ID1292
Özellikler1. sınıf çelikten imal edilmiştir.Kırılmalara, çizilmelere, sararmalara karşı dayanıklıdır.Sallanır kapaklı yapısı ile çöp kutusuna elinizi değdirmeden direk çöpe atabilirsiniz.Poşet yardımıyla kullanmaya uygundur.36 litre hacme sahiptir.Kapağı sayesinde pis kokuyu önler.Dayanıklı yap..
195,00TL
Marka: Çetin Plastik Ürün Modeli: ID1293
Özellikler1. sınıf çelikten imal edilmiştir.Kırılmalara, çizilmelere, sararmalara karşı dayanıklıdır.Sallanır kapaklı yapısı ile çöp kutusuna elinizi değdirmeden direk çöpe atabilirsiniz.Poşet yardımıyla kullanmaya uygundur.45 litre hacme sahiptir.Kapağı sayesinde pis kokuyu önler.Dayanıklı yapısıyl..
279,50TL
Marka: Çetin Plastik Ürün Modeli: ID1288
Özellikler1. sınıf çelikten imal edilmiştir.Kırılmalara, çizilmelere, sararmalara karşı dayanıklıdır.Sallanır kapaklı yapısı ile çöp kutusuna elinizi değdirmeden direk çöpe atabilirsiniz.Poşet yardımıyla kullanmaya uygundur.6 litre hacme sahiptir.Kapağı sayesinde pis kokuyu önler.Dayanıklı yapısıyla..
105,00TL
Marka: Çetin Plastik Ürün Modeli: ID1224
ÖzelliklerFlora 2001 yersil 40 cm’lik ortalama yapısıyla girintili, kısıtlı,  dar ve geniş  alanlar için idealdir.Kusursuz kesimiyle zeminde tek çekişte sıvıdan eser bırakmaz.Mermer, kalebodur, beton, fayans vb. zeminler için kullanılır.Yemekhanelerde, hamamlarda, mezbahanelerde, hastanele..
9,50TL
Marka: Çetin Plastik Ürün Modeli: ID1340
ÖzelliklerPlastikten imal edilmiştir.BPA içermez.Flora buldozer temizlik kovası ev tipi kullanım başta olmak üzere, iş yerlerinde, işletmelerde ve kurumlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.Flora temizlik kovasının mop sıkma bölümü mopunuzun oldukça sudan arınmış olmasını sağlayacaktır.Kulplu yapıs..
109,90TL
Marka: Çetin Plastik Ürün Modeli: ID1264
ÖzelliklerFlora klipsli faraş birçok alanda kullanıma uygundur.Toplanan kırıntı, toz ve çöplerin dökülmeden rahatlıkla çöp kutusuna taşımanıza yardımcı olur.Ağız kısmında bulunan lastiği zeminlere zarar verilmemesini sağlar.Klipsi sayesinde isterseniz süpürge, fırça saplarına tutturabilirsiniz.Stokl..
5,25TL
Marka: Çetin Plastik Ürün Modeli: ID1247
ÖzelliklerZahmetsiz ve kusursuz bir temizlik sağlar.Geniş yapısı sayesinde tek seferde daha fazla alanı temizlemenizi sağlar.Uzun ve sık fırça yapısı ile de yaptığınız temizlikten daha az enerjiyle daha çok verim almanızı sağlayacak.Zeminde oluşan kirleri fazla güç uygulamadan pratik bir şekilde tem..
5,25TL
Marka: Çetin Plastik Ürün Modeli: ID1257
ÖzelliklerKolay kavranır sapı ile bulaşıklarınızı kolaylıkla temizleyebilirsiniz.Bulaşıklarınızda oluşan kirleri fazla güç uygulamadan pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz.Temizlik sonrası kolayca temizlenebilir.Stoklarımızda bulunan renklere göre karışık olarak gönderilmektedir. Teknik Detay..
2,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 41 (4 Sayfa)