Menu
Alışveriş Sepetiniz

Bugüne Özel Sürpriz Fırsat!

150TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Cam Mutfak Ürünleri

Cam Mutfak Ürünleri

Cam mutfak ürünleri  yiyecek ve içeceklerinizi sağlık bir şekilde saklayabileceğiniz aklınıza gelebilecek her türde ve şekilde olabilecek mutfak malzemeleridir. Ürünlerinizi güvenle saklayabileceğiniz cam mutfak ürünleri mutfaklarda hijyen sebebiyle çokça tercih edilir. 

Cam Mutfak Ürünleri Modelleri

Cama kolayca şekil verilebildiği için aklınıza gelebilecek her türde cam malzemeyi bulabilmeniz mümkündür. Mutfak gibi büyük küçük bir çok eşyanın bulunduğu alanda cam malzemeler oldukça yer kaplar. Cam tabaklardan, cam surahilere, cam saklama kaplarından cam kaselere ve daha bir çok cam mutfak ürünü farklı boyutlarda ve ve şekillerde sizlere sunulmuştur.

Cam Mutfak Ürünleri Çeşitleri

Cam mutfak ürünleri çoğunlukla şeffaf olduğu gibi renkli cam mutfak ürünleri de mevcuttur. Farklı boyutlarda ve çeşitlerde cam tepsiler, cam yağdanlıklar mutfaklarda çokça tercih edilen ürünlerdir. Buzdolabında kullanabileceğiniz her boyuttaki cam saklama kaplarına zeytin, peynir ve diğer yiyeceklerinizi koyabilir ve sağlıklı şekilde saklayabilirsiniz.

Cam Mutfak Ürünleri Fiyatları

Cam mutfak ürünleri genel itibariyle pahalı ürünler değillerdir. Sitemizde piyasa fiyatının çok altına istediğiniz cam mutfak ürününe kolay ve hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Her türden ve çeşitten cam mutfak ürünlerini uygun fiyattan sipariş verebilirsiniz.. Siparişlerinizi 1 ila 3 içerisinde kargoya gönderiyoruz. Belirlenen sepet tutarının üzerindeki siparişlerinizde ürününüzü kargo bedava fırsatı ile alabilirsiniz. Kredi kartınızla ya da havale-EFT yolu ile ödeme seçenekleri mevcuttur.

Her tür ve çeşitten cam mutfak ürünlerine enucuzexpress.com aracılığı ile ulaşabilir, güvenli ve hızlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Marka: Diğer Ürün Modeli: ID1022
ÖzelliklerCam malzemeden üretilmiştir.Kapağı metalden imal edilmiştir.    Yerli üretimdir.1000 cc ebatındadır.Gıda ile teması uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik DetaylarÜrün Markası DiğerÜrün MateryaliKavanoz : CamKapak : Met..
2,50TL
Marka: Diğer Ürün Modeli: ID1022
ÖzelliklerCam malzemeden üretilmiştir.Kapağı metalden imal edilmiştir.    Yerli üretimdir.1000 cc ebatındadır.Gıda ile teması uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik DetaylarÜrün Markası DiğerÜrün MateryaliKavanoz : CamKapak : Met..
2,50TL
Marka: Diğer Ürün Modeli: ID1018
ÖzelliklerCam malzemeden üretilmiştir.Kapağı metalden imal edilmiştir.    Yerli üretimdir.190cc ebatındadır.Gıda ile teması uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik DetaylarÜrün Markası DiğerÜrün MateryaliKavanoz : CamKapak : Metal..
1,50TL
Marka: Diğer Ürün Modeli: ID1017
ÖzelliklerCam malzemeden üretilmiştir.Kapağı metalden imal edilmiştir.    Yerli üretimdir.210ml ebatındadır.Gıda ile teması uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik DetaylarÜrün Markası DiğerÜrün MateryaliKavanoz : CamKapak : Metal..
1,50TL
Marka: Diğer Ürün Modeli: ID1019
ÖzelliklerCam malzemeden üretilmiştir.Kapağı metalden imal edilmiştir.    Yerli üretim veya bazen ithal olabilir370 cc Gıda ile teması uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik DetaylarÜrün Markası DiğerÜrün MateryaliKavanoz : ..
2,00TL
Marka: Diğer Ürün Modeli: ID1020
ÖzelliklerCam malzemeden üretilmiştir.Kapağı metalden imal edilmiştir.    Kalitelidir660 cc Gıda ile teması uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik DetaylarÜrün Markası DiğerÜrün MateryaliKavanoz : CamKapak : MetalÜrün Modeli..
2,50TL
Marka: Diğer Ürün Modeli: ID1021
ÖzelliklerCam malzemeden üretilmiştir.Kapağı metalden imal edilmiştir.    Yerli üretimdir.720 cc ebatındadır.Gıda ile teması uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik DetaylarÜrün Markası DiğerÜrün MateryaliKavanoz : CamKapak : Meta..
2,50TL
Marka: Lav Ürün Modeli: ID0947
ÖzelliklerCam malzemeden üretilmiştir.Kenarları, kesilmeyi engellemek amacıyla kavisli üretilmiştir.Yerli üretimdir.6lı set ürünüdür.Gıda ile teması uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik DetaylarÜrün Markası LavÜrün MateryaliCamÜrün ModeliADR803Eba..
27,50TL
Marka: Lav Ürün Modeli: ID0950
ÖzelliklerCam malzemeden üretilmiştir.Kenarları, kesilmeyi engellemek amacıyla kavisli üretilmiştir.Yerli üretimdir.6lı set ürünüdür.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik DetaylarÜrün Markası LavÜrün MateryaliCamÜrün ModeliAjd268 - AjdaÜrün Adedi6 Adet..
15,00TL 17,00TL
Marka: Lav Ürün Modeli: ID0771
ÖzelliklerCam malzemeden üretilmiştir.Kenarları, kesilmeyi engellemek amacıyla kavisli üretilmiştir.Yerli üretimdir.6lı set ürünüdür.Gıda ile teması uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik DetaylarÜrün Markası LavÜrün MateryaliCamÜrün ModeliAJD315&nb..
14,75TL
Marka: Lav Ürün Modeli: ID0940
ÖzelliklerCam malzemeden üretilmiştir.Kenarları, kesilmeyi engellemek amacıyla kavisli üretilmiştir.Yerli üretimdir.3lü set ürünüdür.Gıda ile teması uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik DetaylarÜrün Markası LavÜrün MateryaliCamÜrün ModeliALA568Eba..
15,50TL 17,00TL
Marka: Lav Ürün Modeli: ID780
ÖzelliklerCam malzemeden üretilmiştir.Sosluk, çerezlik vb servis ürünlerinizde kullanıma uygundur.Yerli üretimdir.6lı set ürünüdür.Gıda ile teması uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik DetaylarÜrün Markası LavÜrün MateryaliCamÜrün ModeliALN240Ebatl..
3,90TL 13,50TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 63 (6 Sayfa)