Menu
Alışveriş Sepetiniz

Bugüne Özel Sürpriz Fırsat!

150TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Takım Çantaları ve Organizerler

Takım Çantaları ve Organizerler

İşi gereği ihtiyaç duyanların haricinde evde tamir vb. işleri kendi yapmak isteyen kişilerde takım çantalarına ihtiyaç duymaktadırlar. Takım çantaları farklı işlerde kullanılan küçük, büyük aletleri, araç ve gereçleri bir arada ve düzenli tutmaya yarayan ve eşyaları kolaylıkla taşımamızı sağlayan çantalardır. Tamir gerektiren işi yaparken gerekli alete daha çabuk ulaşmamızı sağlar ve iş karışıklığını önler.

Organizerler dağılıp kaybolması mümkün olan küçük parçalı gereçleri bir arada tutmaya yarayan çok bölmeli kutulardır. Vida, çivi, pul, dübel gibi gereçlerin yanında diğer küçük eşyaların düzene sokulması için ideal ürünlerdir.

Takım Çantaları ve Organizer Modelleri

Takım çantaları ihtiyaca göre farklı modellerde ve boyutlarda olabiliyor. Derin ve geniş iç hacimleri büyük eşyalarınızı da koymanıza yardımcı oluyor. İçerisinde kendi organizeri bulunan ve kapağında şeffaf organizer bölmesi olan takım çantaları dağılıp karışmasını istemediğiniz küçük gereçlerinizi de saklamanıza yardımcı oluyor. Takım çantaları inç cinsinde boyutlarda sunuluyor. Çok küçük boyutlarda ve çok büyük boyutlarda her ihtiyaca göre takım çantaları mevcuttur.

Takım Çantaları ve Organizer Çeşitleri

Takım çantaları metal kilitli ya da plastik kilitli olabilmekte ve kapağının yanlışlıkla açılmasını önlenmektedir. Anahtarlı kiilitle kilitlenebilen modeller mevcuttur.  Tekerlekli takım çantaları ağır ve büyük boyutlarda olan çantaların taşınmasında kolaylık sağlamaktadır. Metal takım çantaları düşme ve darbelere karşı daha dayanıklıdır. Plastik takım çantaları da üretildiği malzemeden ötürü dayanıklı yapıda olmalarının yanında hafifliği ile çokça tercih edilmektedir.

Takım Çantaları ve Organizer Fiyatları

Takım çantaları ve organizer fiyatları özelliklerine ve boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Takım çantaları ve organizerleri piyasaya göre uygun fiyatlarda sizlere sunuyoruz. Sitemiz üzerinden takım çantalarını ve organizerleri inceleyebilir ve size uygun boyut ve modeldeki ürünü anında sipariş edebilirsiniz. Siparişlerinizi 1 ile 3 gün arasında kargoya veriyoruz.  Belirlenen sepet tutarına ulaştığınızda ücretsiz kargo avantajından yararlanabilirsiniz. Kredi kartı ya da havale-EFT ile ödeme yapabilirsiniz.

Her tür ve çeşitten takım çantaları ve organizerlere enucuzexpress.com aracılığı ile ulaşabilir, güvenli ve hızlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Marka: Asrın Plastik Ürün Modeli: ID1195
ÖzelliklerPlastik kilitlidir.Taşıma kulpuna sahiptir.Su geçirmez özelliğe sahiptir.Çantalardaki atmosfer basıncı etkisi sızdırmazlığı sağlar, toz girişine izin vermez.Yönetmeliğe uygun 50 parçadan oluşan ilk yardım setidir.2 sene son kullanma tarihine sahiptirKırılmalara ve çarpmalara karşı dayanıkl..
174,88TL
Marka: Asrın Plastik Ürün Modeli: ID1171
ÖzelliklerKüçük aletleri, vida çivi vb. şeyleri saklamak için ideal bir üründür.Esnek yapıdadır.Temizlik malzemeleri, hırdavat ürünleri veya takım aletlerini organize etmek için kullanabilirsiniz.Kapak üzerinde 2 adet göz bulunur.Şeffafsı yapısı sayesinde içerisindekileri gösterir.İçerisinde 1 adet ..
71,88TL
Marka: Asrın Plastik Ürün Modeli: ID1196
ÖzelliklerPlastik kilitlidir.Taşıma kulpuna sahiptir.Su geçirmez özelliğe sahiptir.Çantalardaki atmosfer basıncı etkisi sızdırmazlığı sağlar, toz girişine izin vermez.Kırılmalara ve çarpmalara karşı dayanıklıdır.Montaj vidaları paket içerisindedir.kaliteli plastikten imal edilmiştir.Teknik..
86,13TL
Marka: Asrın Plastik Ürün Modeli: ID1199
ÖzelliklerÇekmeceleri şeffaf yapıdadır.3 katlı olması ile ortamdaki karışıklılığı engeller.Kırılmalara ve çarpmalara karşı dayanıklıdır.kaliteli plastikten imal edilmiştir.Stoklarımızda bulunan renklere göre karışık olarak gönderilmektedir.Teknik DetaylarÜrün Markası Asrın PlastikÜrü..
49,88TL
Marka: Asrın Plastik Ürün Modeli: ID1198
ÖzelliklerÇekmeceleri şeffaf yapıdadır.3 katlı olması ile ortamdaki karışıklılığı engeller.Kırılmalara ve çarpmalara karşı dayanıklıdır.kaliteli plastikten imal edilmiştir.Stoklarımızda bulunan renklere göre karışık olarak gönderilmektedir.Teknik DetaylarÜrün Markası Asrın PlastikÜrü..
68,63TL
Marka: Asrın Plastik Ürün Modeli: ID1197
ÖzelliklerÇekmeceleri şeffaf yapıdadır.3 katlı olması ile ortamdaki karışıklılığı engeller.Kırılmalara ve çarpmalara karşı dayanıklıdır.kaliteli plastikten imal edilmiştir.Stoklarımızda bulunan renklere göre karışık olarak gönderilmektedir.Teknik DetaylarÜrün Markası Asrın PlastikÜrün Mod..
81,13TL
Marka: Asrın Plastik Ürün Modeli: ID1165
ÖzelliklerKüçük aletleri, vida çivi vb. şeyleri saklamak için ideal bir üründür.10 bölmelidir.Esnek yapıdadır.Şeffaf kapağı sayesinde içerisindekileri görmenizi sağlar.Plastikten imal edilmiştir.Stoklarımızda bulunan renklere göre karışık olarak gönderim yapılmaktadır.Teknik DetaylarÜrün Markas..
16,88TL
Marka: Asrın Plastik Ürün Modeli: ID1205
ÖzelliklerKüçük aletleri, vida çivi vb. şeyleri saklamak için ideal bir üründür.12 bölmelidir.Esnek yapıdadır.Bölmeler çıkarılaiblri yapıdadır.Şeffaf kapağı sayesinde içerisindekileri görmenizi sağlar.Plastikten imal edilmiştir.Teknik DetaylarÜrün Markası Asrın PlastikÜrün ModeliOrganizer..
12,38TL
Marka: Asrın Plastik Ürün Modeli: ID1206
ÖzelliklerKüçük aletleri, vida çivi vb. şeyleri saklamak için ideal bir üründür.15 bölmelidir.Esnek yapıdadır.Bölmeler çıkarılaiblri yapıdadır.Şeffaf kapağı sayesinde içerisindekileri görmenizi sağlar.Plastikten imal edilmiştir.Teknik DetaylarÜrün Markası Asrın PlastikÜrün ModeliOrganizer..
13,44TL
Marka: Asrın Plastik Ürün Modeli: ID1184
ÖzelliklerMetal kilitlidir.İçerisindeki bölme organizer sayesinde küçük aletlerinizi organize edebilirsinizÜst kapağında şeffaf bölmeler mevcuttur.16 inç ebatındadır.Kırılmalara ve çarpmalara karşı dayanıklıdır.Plastikten imal edilmiştir.Teknik DetaylarÜrün Markası Asrın PlastikÜrün Model..
61,25TL
Marka: Asrın Plastik Ürün Modeli: ID1187
ÖzelliklerMetal kilitlidir.İçerisindeki bölme organizer sayesinde küçük aletlerinizi organize edebilirsinizÜst kapağında şeffaf bölmeler mevcuttur.16 inç ebatındadır.Kırılmalara ve çarpmalara karşı dayanıklıdır.Plastikten imal edilmiştir.Teknik DetaylarÜrün Markası Asrın PlastikÜrün Model..
53,63TL
Marka: Asrın Plastik Ürün Modeli: ID1174
ÖzelliklerKüçük aletler, vida çivi vb. şeyleri saklamak için ideal bir üründür.Esnek yapıdadır.Kilitlidir.Şeffaf kapaklı ve iç bölmeye su almayacak şekilde tasarlanmıştır.Fonksiyonel balıkçı takım çantası modelidir.1 ana bölme ve 28 adet organizer gözden oluşur.Kırılmalara ve çarpmalara karşı dayanı..
87,38TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 46 (4 Sayfa)