Menu
Alışveriş Sepetiniz

Bugüne Özel Sürpriz Fırsat!

150TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Tablet ve Jeller

Bulaşık Tabletleri ve Jeller

Bulaşık makineleri uzun süren bulaşık yıkama işini elinizden alarak işini kolaylaştıran ve vaktinizi size bırakan önemli bir üründür. Bulaşık makinelerinde kullanılan bulaşık makinesi tabletleri, günümüzde çok yaygın şekilde kullanılan bulaşık deterjanı çeşitlerindendir. Kullanımları çok kolaydır ve bulaşıkları temizlemede çok etkili ürünlerdir.

Bulaşık Tabletleri ve Jelleri Çeşitleri

Bulaşık tabletleri sıvı, toz ve jel şekilde olabiliyor. Tabletler makine tuzu, deterjan ve parlatıcıyı bir arada bulunduruyor ve iyi temizlik yapmasını sağlıyor. Makineye zaman zaman gereken tuz ve parlatıcı koyma ihtiyacını da ortadan kaldırmış oluyor. Bulaşık makinesi jelleri makinede deterjan kalıntısı bırakmayan ve cam eşyalara zarar vermeyen özellikleri nedeniyle tercih edilen bir deterjan alternatiftir. Jeller özellikle zorlu yağa sahip bulaşıkların temizlenmesinde oldukça etkilidir.

Bulaşık Tabletleri ve Jelleri Özellikleri

Bulaşık makinesi tabletleri, tuz ve parlatıcının bitmesi ya da  deterjanın yetersiz kalması gibi yıkama yıkama sorunlarına son veriyor. Tabletler toz şeklinde olduğu gibi jel veya sıvı şekilde de olabiliyor. Bulaşık tabletleri filtrelerde birikmiş olan yağlara ve kirlere de etki ederek makinenizin temiz kalmasını sağlıyor.

Bulaşık Tabletleri ve Jelleri Fiyatları

Bulaşık Tabletleri ve Jelleri piyasanın altındaki fiyatlara sizlere sunmaktayız. Kalitesi bulaşık tablet ve jellerini uygun fiyata hemen sipariş edip makinenizde eşsiz temizliği yaşayabilirsiniz. Siparişlerinizi 1ila 3 gün içerisinde kargoya vermekteyiz. Belirlenen sepet tutarına ulaştığınızda siparişlerini ücretsiz kargo imkanı ile tarafınıza gönderiyoruz. Kredi kartı ve havale-EFT ödeme seçenekleri ile siparişlerinizi verebilirsiniz.

Her tür ve çeşitten tablet ve jellere enucuzexpress.com aracılığı ile ulaşabilir, güvenli ve hızlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Ürün Modeli: ID1088
ÖzelliklerLikit formuyla mükemmel temizlik sağlar.Tablet içerisinde bulunan jel yağı derinlemesine temizler.Sıvı yapısıyla kolayca çözünür.Cam ve gümüşlerde etkin koruma sağlar.Sıvı formdadır.Limon kokusuyla bulaşıklarınızın güzel kokmasını sağlar.Paket içeriği 100 adettir. Teknik Detaylar..
94,90TL 150,00TL
Ürün Modeli: ID1090
ÖzelliklerLikit formuyla mükemmel temizlik sağlar.Tablet içerisinde bulunan jel yağı derinlemesine temizler.Sıvı yapısıyla kolayca çözünür.Cam ve gümüşlerde etkin koruma sağlar.Sıvı formdadır.Limon kokusuyla bulaşıklarınızın güzel kokmasını sağlar.Paket içeriği 22 adettir. Teknik DetaylarÜ..
30,90TL 40,00TL
Ürün Modeli: ID1089
ÖzelliklerLikit formuyla mükemmel temizlik sağlar.Tablet içerisinde bulunan jel yağı derinlemesine temizler.Sıvı yapısıyla kolayca çözünür.Cam ve gümüşlerde etkin koruma sağlar.Sıvı formdadır.Limon kokusuyla bulaşıklarınızın güzel kokmasını sağlar.Paket içeriği 84 adettir. Teknik DetaylarÜ..
94,90TL 125,00TL
Ürün Modeli: ID1087
ÖzelliklerLikit formuyla mükemmel temizlik sağlar.Tablet içerisinde bulunan jel yağı derinlemesine temizler.Sıvı yapısıyla kolayca çözünür.Cam ve gümüşlerde etkin koruma sağlar.Sıvı formdadır.Limon kokusuyla bulaşıklarınızın güzel kokmasını sağlar.Paket içeriği 50 adettir. Teknik DetaylarÜ..
67,50TL 99,00TL
Ürün Modeli: ID1086
ÖzelliklerLikit formuyla mükemmel temizlik sağlar.Tablet içerisinde bulunan jel yağı derinlemesine temizler.Sıvı yapısıyla kolayca çözünür.Cam ve gümüşlerde etkin koruma sağlar.Sıvı formdadır.Limon kokusuyla bulaşıklarınızın güzel kokmasını sağlar.Paket içeriği 72 adettir. Teknik DetaylarÜ..
89,90TL 105,00TL
Ürün Modeli: ID1085
ÖzelliklerLikit formuyla mükemmel temizlik sağlar.Tablet içerisinde bulunan jel yağı derinlemesine temizler.Sıvı yapısıyla kolayca çözünür.Cam ve gümüşlerde etkin koruma sağlar.Sıvı formdadır.Limon kokusuyla bulaşıklarınızın güzel kokmasını sağlar.Paket içeriği 90 adettir. Teknik Detaylar ..
109,90TL 110,00TL
Ürün Modeli: ID1083
ÖzelliklerTüm bulaşık makineleriyle uyumludur.Bardaklarınızı korur, parlaklığını arttırır.Bulaşıkları makinenizden çıkardığında çizildiğini ya da artıklar kaldığını düşünüyorsanız Finish Parlatıcı bu sorunları çözer.Bulaşıkların makineniz kurutma esnasındayken su lekesi vb. lekeleri temizleyip bulaş..
14,75TL 17,50TL
Ürün Modeli: ID1084
ÖzelliklerTüm bulaşık makineleriyle uyumludur.Bardaklarınızı korur, parlaklığını arttırır.Bulaşıkları makinenizden çıkardığında çizildiğini ya da artıklar kaldığını düşünüyorsanız Finish Parlatıcı bu sorunları çözer.Bulaşıkların makineniz kurutma esnasındayken su lekesi vb. lekeleri temizleyip bulaş..
23,75TL 28,00TL
Ürün Modeli: ID1082
ÖzelliklerTüm bulaşık makineleriyle uyumludur.Makinenizin sağlığını korumak ve iyileştirmek için tasarlanmıştır.Pervaneleri, boruları temizler.Birikmiş yağ kalıntılarını kolayca yok eder.Limon aromalıdır.Paket içeriği 250 mldir. Teknik DetaylarÜrün Markası FinishÜrün TürüMakine..
23,90TL 27,50TL
Ürün Modeli: ID1075
ÖzelliklerLikit PowerBall yapısıyla kusursuz temizlik sağlar.Tablet içerisinde bulunan jel yağı derinlemesine temizler.Deterjan yapısıyla zorlu katmanları kolayca yok eder.Paket içeriği 70 adettir. Teknik DetaylarÜrün Markası FinishÜrün TürüBulaşık Makinesi TabletiPaket İçeriği..
51,90TL 58,00TL
Ürün Modeli: ID1075
ÖzelliklerLikit PowerBall yapısıyla kusursuz temizlik sağlar.Tablet içerisinde bulunan jel yağı derinlemesine temizler.Deterjan yapısıyla zorlu katmanları kolayca yok eder.Paket içeriği 100 adettir. Teknik DetaylarÜrün Markası FinishÜrün TürüBulaşık Makinesi TabletiPaket İçeriğ..
77,90TL 89,50TL
Ürün Modeli: ID1074
ÖzelliklerLikit PowerBall yapısıyla kusursuz temizlik sağlar.Tablet içerisinde bulunan jel yağı derinlemesine temizler.Deterjan yapısıyla zorlu katmanları kolayca yok eder.Paket içeriği 80 adettir. Teknik DetaylarÜrün Markası FinishÜrün TürüBulaşık Makinesi TabletiPaket İçeriği..
69,90TL 85,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)