Menu
Alışveriş Sepetiniz

Bugüne Özel Sürpriz Fırsat!

150TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Cam Temizliği

Cam Temizliği Ürünleri

Camlarınız evlerimizin dikkat çeken bölümlerindendir. Hem içeriden hem de dışarıdan görünen camlarımızın temizliği bizler için çok önemlidir. Derinlemesine temizliğinde sizlerin büyük yardımcısı olan cam temizliği ürünleri camlarınınız temiz ve parlak görünmesini sağlamaktadır.

Cam Temizliği Ürünleri Çeşitleri

İhtiyaca yönelik çok fazla çeşitlerde cam temizleme ürünleri mevcuttur. İçeriklerine göre farklı içeriklerde cam temizleme ürünleri sunulmaktadır. Sprey çeklinde satılan cam temizleme ürünleri evlerde en çok tercih edilen çeşitlerdendir. Bunların yanında su ile karıştırılıp kullanılan cam temizleme ürünleri de mevcuttur.

Cam Temizliği Ürünleri Özellikleri

Camlar evlerde zor temizlenen, temizlendiği düşünülse de geriye bakıldığında tatmin etmeyen sonuçlar alınan yüzeylerdendir. Cam temizleme spreyleri camlardaki ve aynalardaki lekeleri ve izleri tamamen kolayca temizler. Sildiğiniz yüzeylerin toz tutmasını ve kirlenmesini erteler. Camlarınıza parlak bir görünüm verir. Etkili temizleme gücü sayesinde temizliğe ayırdığınız vakti azaltır.

Cam Temizliği Ürünleri Fiyatları

Cam temizliği ürünleri fiyatları oldukça uygun olan ürünlerdir. İhtiyacınıza yönelik her çeşit cam temizliği ürünlerini piyasanın çok altında fiyatlara alabilirsiniz. Satın aldığını ürünleriniz 1ile 3 gün içerisinde kargoya veriliyor. Belirlenen sepet tutarına ulaştığınızda siparişlerinizi kargo ücretsiz fırsatı ile gönderiyoruz. Ödemelerinizi Kredi kartınızla ya da havale-EFT ile gerçekleştirebilirsiniz.

Her tür ve çeşitten cam temizliği ürünlerine enucuzexpress.com aracılığı ile ulaşabilir, güvenli ve hızlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Ürün Modeli: ID1097
ÖzelliklerCam, ayna, metal vb. tüm sert yüzeylerde kullanıma uygundur.Püskürtme başlığı sayesinde kullanım avantajı sağlar.Kapağında bulunan kilit sistemi sayesinde dilediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz.500 ml ebatındadır. Teknik DetaylarÜrün Markası CamsilÜrün ÇeşidiCam Temizleyic..
5,90TL 7,25TL
Ürün Modeli: ID1098
ÖzelliklerCam, ayna, metal vb. tüm sert yüzeylerde kullanıma uygundur.Püskürtme başlığı sayesinde kullanım avantajı sağlar.Elma aromalıdırKapağında bulunan kilit sistemi sayesinde dilediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz.500 ml ebatındadır. Teknik DetaylarÜrün Markası ClinÜrün ÇeşidiC..
11,50TL 14,50TL
Ürün Modeli: ID1096
ÖzelliklerCam, ayna, metal vb. tüm sert yüzeylerde kullanıma uygundur.Püskürtme başlığı sayesinde kullanım avantajı sağlar.Kapağında bulunan kilit sistemi sayesinde dilediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz.500 ml ebatındadır. Teknik DetaylarÜrün Markası TexÜrün ÇeşidiCam TemizleyiciÜr..
4,75TL 5,90TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)