Menu
Alışveriş Sepetiniz

Bugüne Özel Sürpriz Fırsat!

150TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava

El Temizliği

El Temizliği Ürünleri

El temizliği için kullanılan sabun çeşitlerinden son zamanlardan en çok kullanılanı şüphesiz ki sıvı sabunlardır. Sıvı sabun, içeriğindeki nemlendirici ve akışkan özelliği ile katı sabuna nazara daha az kurur. Sıvı sabun katı sabun gibi herkesin eline almasının önüne geçtiği için hijyen açısından oldukça kullanışlıdır.

El Temizliği Ürünleri Çeşitleri

Sıvı sabunlar kullanıcılara bir çok çeşitte sunulmaktadır. Organik sıvı sabun, antibakteriyel sıvı sabun, nemlendiricili sıvı sabun gibi seçenekler sıvı sabun çeşitlerinin bazılarıdır. İçeriğindeki farklı özlerle sıvı sabunların hoş kokmasını sağlar. Antibakteriyel sıvı sabunlar her gün onlarca yere dokunduğumuz ellerimizde bakterileri büyük ölçüde temizlemekte ve hastalıklara karşı ekstra koruma sağlamaktadır.

El Temizliği Ürünleri Özellikleri

Sıvı sabunla katı sabunlar gibi bırakıldığı yerde sabun kalıntıları bırakmamaktadır. Kullanımı oldukça temizdir. Sıvı sabunlar içeriğindeki nemlendiriciler sayesinde ellere kuruluk hissi vermiyor. Sıvı sabunların bir diğer tercih sebebi de katı sabunların bakterileri daha fazla barındırdığının ve istenilen kadar temiz olmadığının düşünülmesidir. Özellikle umumi lavabolarda sıvı sabun artık tek tercih konumundadır. 

El Temizliği Ürünleri Fiyatları

El temizliği ürünlerini fiyatları çok uygun olan ürünlerdir. El temizliği ürünlerini sitemizden hemen piyasa ortalamasını altında fiyatlara sipariş edebilirsiniz. Siparişleriniz 1ila 3 gün içerisinde kargoya vermekteyiz.. Belirlenen sepet tutarına ulaştığınızda siparişlerini ücretsiz kargo imkanı ile tarafınıza gönderiyoruz. Kredi kartı ve havale-EFT ödeme seçenekleri ile siparişlerinizi verebilirsiniz.

Her tür ve çeşitten el temizliği ürünlerine enucuzexpress.com aracılığı ile ulaşabilir, güvenli ve hızlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Ürün Modeli: ID1093
Özellikler%100 doğal zeytinyağı içermektedir.Mandali aromalı ve kokuludur.İçeriği nemlendiricilerle zenginleştirilmiştir.Tüm cilt tiplerinde kullanıma uygundur.500 ml ebatındadır. Teknik DetaylarÜrün Markası Eyüp Sabri TuncerÜrün ÇeşidiKöpük SabunÜrün ModeliBodrum MandalinasıGramaj50..
16,50TL 22,00TL
Ürün Modeli: ID1095
Özellikler%100 doğal zeytinyağı içermektedir.Hayvansal yağ içermez.İçeriği nemlendiricilerle zenginleştirilmiştir.Tüm cilt tiplerinde kullanıma uygundur.750 ml ebatındadır. Teknik DetaylarÜrün Markası Eyüp Sabri TuncerÜrün ÇeşidiKöpük SabunÜrün ModeliJapon Kiraz ÇiçeğiGramaj500 ml..
16,00TL 21,00TL
Ürün Modeli: ID1094
Özellikler%100 doğal zeytinyağı içermektedir.Kiraz aromalı ve kokuludur.İçeriği nemlendiricilerle zenginleştirilmiştir.Tüm cilt tiplerinde kullanıma uygundur.500 ml ebatındadır. Teknik DetaylarÜrün Markası Eyüp Sabri TuncerÜrün ÇeşidiKöpük SabunÜrün ModeliJapon Kiraz ÇiçeğiGramaj500 ..
11,90TL 13,50TL
Ürün Modeli: ID1092
ÖzelliklerBakterilerin %99'unu öldürür.İçeriği nemlendiricilerle zenginleştirilmiştir.Mikroorganizmalara karşı antibakteriyel koruma sağlar.750 ml ebatındadır. Teknik DetaylarÜrün Markası TexÜrün ÇeşidiSıvı SabunÜrün ModeliAntibakteriyelGramaj750 ml..
8,90TL 12,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)