Menu
Alışveriş Sepetiniz

Bugüne Özel Sürpriz Fırsat!

150TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Genel Temizlik

Genel Temizlik Malzemeleri

Evlerimiz ve iş yerlerimizin her zaman temiz tutulması çok önemlidir. Genel temizlik ürünleri, ev ve iş yerlerinizde iyi bir temizlik yapmanıza olanak sağlamaktadır. Mutfak, banyo, salon gibi evinizin her noktasında etkili performans sergileyerek yüksek hijyen sağlar.

Genel Temizlik Malzemeleri Çeşitleri

Genel temizlik malzemeleri farklı alan ve yüzeylere göre çeşitlenmektedir. Cam yüzeyler için üretilmiş olan temizlik malzemeleri camlarınızı zedelemeden parlak bir görünüm verir. Yer temizliği için de özel çeşitli ürünler bulunmaktadır. Temizlik ürünlerinin hoş kokular bırakması için içeriğine çeşitli bitki ve maddelerin özleri eklenebilmektedir. Amonyaklı temizlik kremleri, yağ çözücü kremler, pas ve kireç çözücü kremler, ahşap temizleyiciler çeşitlerden bazılarıdır. Tuvalet ve banyo temizliği için özellikle etkili temizlik malzemeleri kullanıcılara sunulmuştur. Kullanım şekline göre farklı şişe modellerinde olan genel temizlik ürünlerinden özellikler sprey şeklinde olanları kolay ve hız bir kullanım sağlamaktadır.

Genel Temizlik Malzemeleri Özellikleri

Evlerimizde ve iş yerlerimizde hijyen sağlamak için kullanılan malzemelerin başında gelen temizlik malzemeleri ihtiyaca yönelik ve kullanılacak yüzeye uygun olarak seçilmelidir. Banyo, tuvalet, mutfak ve odalarda kullanılan temizlik malzemelerinin hepsi farklı içeriklerdedir ve buna göre seçilmelidir. Genel temizlik için uygun olan temizlik ürünleri zarar verecek yoğun kimyasal içermemektedir ve güvenle kullanılabilir. Ancak yine  de temizlik ürünlerini dikkatli kullanmalıyız ve sağlımızı riske atacak kullanım şekillerinden kaçınmalıyız.

Genel Temizlik Malzemeleri Fiyatları

Genel temizlik ürünleri fiyatları oldukça uygun olan ürünlerdir. Evlerinizde hijyeni sağlamanıza yardımcı olacak genel temizlik malzemelerini makul fiyatlara sitemizden anında sipariş edebilirsiniz. Siparişleriniz 1- 3 gün içerisinde kargolanmaktadır. Belirlenen sepet tutarına ulaştığınızda siparişlerinizi ücretsiz kargo fırsatı ile sizlere gönderiyoruz. Kredi kartı ve havale-EFT ile ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.

Her tür ve çeşitten genel temizlik malzemelerine enucuzexpress.com aracılığı ile ulaşabilir, güvenli ve hızlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Ürün Modeli: ID1104
ÖzelliklerLavabo, fayans, küvet, karo gibi tüm yüzeyleri kolayca temizler.Banyoda ki sabun ve kireç artıklarına karşı etkilidir.Kötü kokuları önler.Kolay durulanır.Ovalama gerektirmez.Krem yapısı sayesinde üstün temizlik sağlar.750 ml ebatındadır. Teknik DetaylarÜrün Markası BingoÜrü..
8,75TL 11,50TL
Ürün Modeli: ID1108
ÖzelliklerMutfağın yağını sökmeye yardımcı formülü ile lavabo fayans ocak fırın aspiratör vb. tüm alanlarda kullanışlıdır.Krem yapısıyla yüzeye zarar vermeden temizlik sağlar.Kötü kokuları önler.Kolay durulanır.Ovalama gerektirmez.Krem yapısı sayesinde üstün temizlik sağlar.750 ml ebatındadır. ..
8,75TL 10,00TL
Ürün Modeli: ID1119
ÖzelliklerAhşap yüzeylerde leke ve kir bırakmadan, zarar vermeden kolayca temizler.Temizliğin yanı sıra, ahşabınızı besler, korur.Sabun bazlıdır.Ahşabın doğal parlaklığın ve ortama yayılan ferahlatıcı kokunun keyfini çıkarmak size kalır.1000 ml ebatındadır. Teknik DetaylarÜrün Markası ..
10,50TL 13,00TL
Ürün Modeli: ID1117
ÖzelliklerAhşap yüzeylerde leke ve kir bırakmadan, zarar vermeden kolayca temizler.Temizliğin yanı sıra, ahşabınızı besler, korur.Sabun bazlıdır.Ahşabın doğal parlaklığın ve ortama yayılan ferahlatıcı kokunun keyfini çıkarmak size kalır.Sandal ağacı kokuludur.1000 ml ebatındadır. Teknik Detayla..
10,50TL 13,00TL
Ürün Modeli: ID1106
ÖzelliklerLavabo, fayans, küvet, karo gibi tüm yüzeyleri kolayca temizler.Banyoda ki sabun ve kireç artıklarına karşı etkilidir.Kötü kokuları önler.Kolay durulanır.Ovalama gerektirmez.Krem yapısı sayesinde üstün temizlik sağlar.750 ml ebatındadır. Teknik DetaylarÜrün Markası BingoÜrü..
10,90TL 13,00TL
Ürün Modeli: ID1107
ÖzelliklerLavabo, fayans, küvet, karo gibi tüm yüzeyleri kolayca temizler.Banyoda ki sabun ve kireç artıklarına karşı etkilidir.Kötü kokuları önler.Kolay durulanır.Ovalama gerektirmez.Krem yapısı sayesinde üstün temizlik sağlar.750 ml ebatındadır. Teknik DetaylarÜrün Markası CifÜrün ..
10,90TL 13,00TL
Ürün Modeli: ID1109
ÖzelliklerMutfağın yağını sökmeye yardımcı formülü ile lavabo fayans ocak fırın aspiratör vb. tüm alanlarda kullanışlıdır.Krem yapısıyla yüzeye zarar vermeden temizlik sağlar.Kötü kokuları önler.Kolay durulanır.Ovalama gerektirmez.Krem yapısı sayesinde üstün temizlik sağlar.750 ml ebatındadır. ..
10,90TL 13,00TL
Ürün Modeli: ID1114
ÖzelliklerMutfağın yağını sökmeye yardımcı formülü ile lavabo fayans ocak fırın aspiratör vb. tüm alanlarda kullanışlıdır.Banyolardaki tüm yüzeyleri temizler.Mutfak ve banyo yüzey temizleyiciden oluşan 2li set ürünüdür.Sprey yapısıyla yüzeye zarar vermeden temizlik sağlar.Kötü kokuları önler.Ovalama..
23,50TL 27,00TL
Ürün Modeli: ID1115
ÖzelliklerTüm temizlikte kullanabilecek genel temizlik ürünüdür.Sprey yapısıyla yüzeye zarar vermeden temizlik sağlar.Halı ve koltukta 5 misli,pvc yüzeylerde 2 misli, tül perdeler ve yer temizliğinde 3 misli sulandırarak kullanılmalıdır.Kötü kokuları önler.750 ml ebatındadır. Teknik Detaylar ..
8,75TL 9,90TL
Ürün Modeli: ID1116
ÖzelliklerFayans aralarında bulunan derzleri temizlemek için kullanılan temizlik ürünüdür.Sprey yapısıyla yüzeye zarar vermeden temizlik sağlar.Okyanus esintilidir.Yüzey üzerine sıkıp 1-2 dakika bekleme sonrasında silmeniz yeterli olacaktır.Kuru bir bezle kullanmanız ürünün performansını arttıracakt..
7,90TL 9,75TL
Ürün Modeli: ID1105
ÖzelliklerLavabo, fayans, küvet, karo gibi tüm yüzeyleri kolayca temizler.Banyoda ki sabun ve kireç artıklarına karşı etkilidir.Kötü kokuları önler.Sprey yapısı sayesinde kolay kullanım imkanıKolay durulanır.750 ml ebatındadır. Teknik DetaylarÜrün Markası PorçözÜrün ÇeşidiKireç Çözüc..
9,90TL 12,00TL
Ürün Modeli: ID1111
ÖzelliklerSprey yapısıyla yüzeye zarar vermeden temizlik sağlar.Soğuk suyla bile etkilidir.Renkleri korur soldurmaz.Kıyafet,koltuk, halı vb. tüm yüzeylerde kir ve lekelerle savaşır.750 ml ebatındadır. Teknik DetaylarÜrün Markası PorçözÜrün ÇeşidiLeke Çıkarıcı SpreyGramaj750 ml ..
14,00TL 16,50TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)